فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه فلامنت بیمارستانی / خرید پارچه فلامنت بیمارستانی از کارخانه | انواع پارچه فلامنت

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی از کارخانه | انواع پارچه فلامنت

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی از کارخانه قابل انجام است، برای این کار لازم است با نمایندگی های عرضه کننده مستقیم ارتباط گرفته و براساس نیاز خود، مترازهای لازمه را سفارش دهید. انواع پارچه را با کیفیت و قیمت مناسب، تهیه کنید.
انواع پارچه که امروزه در کارخانه ها مورد تولید قرار می گیرد، با نسل های جدید از ماشین آلات عرضه گشته و بر این اساس ویژگی های جدیدی را نیز پیدا می کند.
فلامنت که در زمره انواع پارچه بیمارستانی است به یکی از منسوجات پرطرفدار مراکز درمانی، امروزه بدل گشته و تولیدی های زیادی سفارش دوخت لباس را از این پارچه می گیرند و موظفند فقط و فقط از آن، استفاده کرده و این پارچه را برای آماده سازی سفارشات مورد برش بعد از طراحی الگو و در آخر دوخت، قرار دهند.

در واحدهای فعالی که بعنوان کارخانه نساجی و در زمینه این صنعت وجود دارند، تولید انواع پارچه فلامنت انجام گشته که برای این منظور از الیاف متفاوت استفاده خواهد شد، الیافی که هم از نظر جنس متفاوت بوده هم از نظر اندازه و حجم و حتی در نهایت ویژگی های خاص و منحصر به فردی که به این محصول می بخشد و در زمانی که از ماشین آلات موجود در صنایع برداشت می گردد، نام های مشخصی را پیدا می کند و با این اسم ها در بازارها، معرف بوده و شناخته می گردد.

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت چیست؟

بصورت تیتروار، انواع پارچه فلامنت موجود در بازارها و مورد مصرف خیاطی ها و تولیدی ها آورده گشته که همگی به این نام معرف بوده اما با زمینه استفاده و کاربرد خاص:

 • فلامنت پشت پرده ای
 • پارچه فلامنت ورزشی
 • پارچه های فلامنت بیمارستانی
 • پارچه فلامنت پنبه
 • پارچه فلامنت کشی
 • پارچه فلامنت لاکرا
 • پارچه فلامنت سوزنی
 • پارچه فلامنت مانتو

در زمان خرید، خریداران بر مبنای سفارشاتی که دارند و باید تحویل دهند، خرید این محصول را انجام می دهند.
در صورتی که سر و کار تولیدی ها با مراکز درمانی باشد و آن ها قراردادهایی را با این سازمان ها با طول زمان مشخص بسته باشند، مسلما خرید پارچه فلامنت بیمارستانی یا خرید پارچه فلامنت پنبه را انجام داده و نوع دیگر این منسوج به دردشان نخورده و آن را تهیه نمی نمایند.

ذات پارچه فلامنت و بهتر است بگوییم الیاف فلامنت به صورت کلی، خشک و دارای طول بلند و غیرمنعطف است، حال این که چرا برخی از نوع این پارچه ها حالت کشی دارد باید در این دانست که با الیاف دگر ادغام شده و موجب کشسانی اش می گردد، این در حالی است که برفرض مثال الیاف پنبه را اگر با فلامنت مخلوط کرد، در نهایت پارچه بدست آمده دیگر خشک نبوده و منعطف و کشی می گردد و همین طور مابقی الیاف.

ویژگی های مهم پارچه های تولید گشته از فلامنت:

پارچه های فلامنت مورد کاربرد بیمارستان ها اگر تولید گشته از فلامنت خالص و به تنهایی باشد، همان طور که در بالا اشاره شد حالت کشی را نداشته و منعطف نمی باشد.
از ویژگی مهم و بارز دیگر فلامنت، رنگ براق آن است که کمی نور را منعکس کرده و انعکاس می دهد.
این محصول براحتی با هر نوعی که باشد اگر در کارگاه ها مورد رنگرزی قرار گیرد، آن رنگ خاص را پیدا کرده، اما باید توجه داشت که الیاف فلامنت به صورت ذاتا بازهم جذب رنگ بالایی ندارد ولی باید به یک تبصره مهم اشاره نمود که اگر رنگرزی پارچه های تولید گشته از فلامنت را با روش راکتبو و خمی انجام دهند، حتی طیف تیره را نیز می گیرد و همان گونه که می دانید در فروشگاه ها، عرضه پارچه فلامنت مشکی هم صورت می پذیرد که بیشتر بعنوان استر استفاده می گردد یا بعنوان سیاه پوش کردن مجالس در زمان مراسمات خاص و مذهبی.

پارچه فلامنت بیمارستانی به قیمت عمده

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی به دلیل قیمت مناسبی که دارد، متقاضیان را وا داشته که آن ها حاضرند این محصول را بصورت عمده خریداری کنند.
اما از روش های فروشی که این شرایط را شامل حال خریداران می کنند، فروش عمده است که قیمت مناسب و ارزان را مطمئنا به دنبال خود می آورد و یدک می کشد.

مسلما قیمت عمده و مناسب، خریداران را به سمت خرید سوق می دهد و از آن سمت هم موجب رونق بازار فروش، فروشندگان و نمایندگی ها می گردد.

می توان بعنوان یکی از ویزگی های مهم پارچه فلامنت، قیمت خوبش را نسبت به پارچه های دیگر اشاره داشت، چنانچه هم این ویژگی که یک مزیت بزرگ هم بحساب می آید، باعث دوخت لباس بیماران گشته و بیمارستان های زیادی را به کاربرد این البسه سوق می دهد.

بازار خرید اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

اگر در بازارهای سنتی نتوانستید خرید پارچه فلامنت بیمارستانی را با قیمت مناسب انجام دهید، پیشنهاد می گردد یه فروشگاه های اینترنتی مراجعه گردد.
در این سایت های فروشگاهی، انواع پارچه به نمایش گذاشته و برای مشتریان قابل خرید به آسانی خواهد بود.
به دلیل قیمت ارزان، افرادی که خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و دیگر پارچه های مصرفی در این مراکز را انجام می دهند مشتری ثابتشان می شود، پس با خرید از این سایت ها همه چیز به نفع مراجعه کنندگان تمام می شود.
بجای مراجعه حضوری می توان در لحظه خرید کرد و در کمترین زمان، پارچه های مورد سفارش خود را تحویل گرفت.

در حال حاضر، نه تنها در زمینه پارچه های بیمارستانی بلکه در بازه دیگر محصولات که فکرش را هم نمی کنید، بازار خرید و فروش های اینترنتی داغ می باشد و جایگزین معاملات سنتی و مراجعات حضوری گشته است.

مراکز فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت بیمارستانی

یکی از راه هایی که بازدهی بالایی را برای خریداران دارد، مراجعه به مراکز فروش و عرضه کننده می باشد، چه این روش برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی استفاده گردد که محصول بدست امده از ماشین آلات بوده که تار و پود دارد و چه برای خرید پارچه یکبار مصرف مورد کاربرد قرار گیرد که پارچه ای بدون الیاف و تار و پود می باشد.

فروشنده پارچه های مصرفی در بیمارستان، در کنار فروش این منسوجات در نوع ساده اش نوع طرح دارش را هم در اختیار داشته و برای فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.

از جمله مدل هایی از طرح های پارچه فلامنت که البته پرمصرف هم بوده، می توان به گزینه های ذیل اشاره نمود:

 • نوع چهارخانه
 • نوع راه راه
 • طرج دایره
 • طرج گل
 • و در کل اشکال هندسی دیگر.

عرضه مستقیم پارچه فلامنت بیمارستانی از کارخانه

خرید پارچه فلامنت

در کنار تولید و عرضه انواع پارچه بیمارستانی، پارچه فلامنت در رنگ های بیشماری هم تولید گشته و برای بازار فروش، ارسال خواهد شد تا به دست مشتریان رسیده و توانایی خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و این محصولات را داشته باشند.

گفتنی است که انواع فلامنت توسط گروه های مختلفی از تولید کنندگان یا عرضه کنندگان در اختیار بازار برای فروش قرار گرفته و برحسب سفارش برای خریداران، ارسال می گردد.

همه گروه های عرضه کننده سعی بر این داشته اند تا محصول مورد عرضه شان را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار خریداران قرار دهند و رضایت هر چه تمام آن ها را جلب نمایند.

صادرات انواع پارچه فلامنت بیمارستانی

کلیه پارچه های بیمارستانی به دلیل استفاده فراروانی که داشته و نیاز هر کشوری است، توسط تولید کنندگان مورد صادرات واقع می گردد.
ایران نیز یکی از تولید کنندگان عمده پارچه های بیمارستانی به خصوص در سال های اخیر به حساب آمده و به کشورهای زیادی، محصولات مورد تولید خود را صادر می کند.
عراق در سال هایی که گذشت، خرید خوبی را در این زمینه داشته و از طریق مرزهای زمینی، این پارچه ها برای آن ها ارسال می گردد.
افغانستان و آذربایجان در رتبه های بعدی هستند و حتی ترکیه که همیشه حرفی برای گفتن در زمینه پارچه داشته هم بصورت عمده برای خرید پارچه های فلامنت و نوع های دیگر ایران اقدام می نماید.

فروشگاه اینترنتی پارچه فلامنت بیمارستانی

خرید پارچه فلامنت

مشغله های بسیار زیادی که در زندگی همه افراد وجود دارد، آن ها را راغب می نماید حتی برای خرید کالاهای ضروری خود که اتفاقا حجم بالایی را دارد به فروشگاه هایی مراجعه نمایند که موجب اتلاف زمانشان نشده و بجایش تایم آن ها را صرفه جویی کند تا بتوانند برای کارهای ضروری تر، خرج کنند و از این تایم صرفه جویی گشته بهره ببرند.

برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی و دیگر وسایل مصرفی در این مراکز بهداشتی، خیلی راحت توانایی دسترسی به فروشگاه های اینترنتی وجود دارد.

ار محصولات مورد مصرف فراوان و زیاد بیمارستان ها، پارچه می باشد که با انواع و اقسام الیاف در کارخانه ها تولید گشته و این لیف ها به ماشین آلات و دستگاه ها، تزریق می گردد.

فروشنده منصف پارچه فلامنت بیمارستانی

ترجیح دادن مراجعه و خرید از فروشنده های منصف، قابل قبول است.
خریداران تمایل دارند برای خرید هر چیزی که مورد نیازشان است و هر حجمی را که دارد، خواه زیاد یا کم به فروشندگان منصف مراجعه و مانند زمان، بتوانند هزینه مصرفی خود را صرفه جویی کرده و برای کارهای دیگر، خرج کنند.

فروشندگان پارچه های بیمارستانی، چه در بازارها باشند و چه در جاهای دیگر، رقابت شدیدی را با هم صنفی های خود داشته و برای پیشی گرفتن و برنده شدن و فروش بیشتر، دست به تاسیس و دایر نمودن فروشگاه های اینترنتی زده اند.

با دایر کردن فروشگاه های اینترنتی، هم فروش با قیمت ارزان صورت می گیرد و هم خریدار توانایی خرید فلامنت و دیگر پارچه ها را با قیمت تمام شده کمتر دارد.
نتیجه این امر پیامدی جز رضایت مشتریان و تکرر داشتن خریدهای آن ها را به دنبال ندارد.

تولید کنندگان پارچه های بیمارستانی اصفهان

خرید پارچه فلامنت

در هر شهری تولید یک محصول خاص پررونق تر از مابقی بوده و بهمین دلیل در آن، تعداد کارخانه های تولید کننده هم افزایش می یابد.
صنعت نساجی اصفهان هم از سال های پیش، پرتولید عمل کرده و اقدام به دایر نمودن هزاران واحد تولید کننده پارچه نموده است.
باتوجه به مصرف زیادی که پارچه های بیمارستانی در ایران داشته، خیلی وقت پیش هم تولید کننده های زیادی در این عرصه وارد گشته و به تولید عمده انواع پارچه بیمارستانی پرداختند.

تولید کنندگان پارچه های بیمارستانی اصفهان در شهرک جی این شهر واقع گشته، به گونه ای که کلیه مراحلی که برای این تولید نیاز است در اصفهان انجام می گردد.
رنگرزی، تکمیل، بافت و……
این کارخانه ها با وزن های از پیش تعریف شده و به خصوصی، تولید را انجام داده و از این رنج، تخدی نمی کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه فلامنت بیمارستانی چهارخونه

پارچه فلامنت بیمارستانی چهارخونه با قیمت کارخانه

پارچه فلامنت بیمارستانی چهارخونه با قیمت کارخانه در کالیته رنگی مناسب مصارف بیمارستانی؛ به تمامی …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ
کانال تلگرام اینستاگرام