فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه تترون بیمارستانی / سایت فروش پارچه تترون بیمارستانی آبی و صورتی

سایت فروش پارچه تترون بیمارستانی آبی و صورتی

فروش پارچه تترون بیمارستانی توسط سایت و نمایندگی های معتبر به راحتی هر چه تمام تر صورت می گیرد. دو رنگ آبی و صورتی، پر فروش ترین رنگ تترون می باشد.
تترون چیست؟ پارچه تترون در واقع از نوعی پلی استر ساخته می شود. که پلی استر، فلامنت و ویسکوز الیاف تشکیل دهنده ی آن می باشد. این پارچه به دلیل کاربرد فراوان که در مصارف متفاوت و طرفداران بسیار زیادی که در همه اقشار جامعه دارد، به تولید انبوه رسیده است.
کارخانه های زیادی خصوصا در استان اصفهان تمامی مراحل بافت این پارچه را انجام داده و تترونی باکیفیت، راهی بازار می کنند.
پارچه تترون در رنگ، بسیار متنوع بوده و می تواند هر مشتری با هر سلیقه ای را به سمت خود بکشد.
فروش پارچه تترون بیمارستانی آبی و صورتی در بازار های موجود بسیار زیاد است و همین امر باعث تولید عظیمی از این نوع پارچه شده است.
مراکز درمانی و بیمارستان ها مشتریان ثابت این پارچه بوده و بعد از خریداری به صورت عمده، آن ها را توسط دوزندگان به البسه های مورد نظر تبدیل و به مصرف می رسانند.

تترون های تولید داخل از کیفیت قابل قبولی برخودار هستند و نسبت به تترون های وارداتی قیمت پایین تری نیز دارند که همین امر سبب فروش بسیار بالای این محصول در بازار می باشد.
چگونه می توان پارچه تترون باکیفیت و قیمت مناسب تهیه کرد؟

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون و نحوه تولید آن

گفته شد که تترون یکی از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار است. همه روزه بازار شاهد، خرید و فروش انواع تترون در حجم های بزرگ و کوچک است. معمولا تار این پارچه از پلی استر – ویسکوز و پود آن از فلامنیت بافته می شود.
تترون جزو پارچه های تخت بافت محسوب شده که به دلیل نرمی و لطافتش در بین عموم شناخته شده است.

تنوع رنگی و لطافت این پارچه موجب شده که در دوخت پیراهن و لباس بیمارستانی بسیار کاربردی و پر طرفدار باشد.
تمامی مراحل بافت پارچه تترون در داخل انجام می گیرد که اصفهان نقش اصلی در تولید آن را ایفا می کند. در کارخانجات نساجی اول نخ را ریسیده و بعد آن را می بافند و در مرحله ی بعد نخ ها را در کنار هم بافته و تبدیل به پارچه ی خام می کنند، مرحله ی بعد پارچه ی خام بافته شده را به مراکز رنگرزی منتقل و آن ها را رنگ می کند.
بسیار مهم است که تمامی این مراحل با دقت و کامل انجام شود تا پارچه ی تولید شده با کیفیت بوده رضایت مشتری را جلب کند.
جنس نرم و لطیف، خنک بودن، تنوع بالای رنگی و قیمت پایین تترون بیمارستانی چند ویژگی ست که این پارچه را بسیار بین مشتریان محبوب کرده است.
تترون های که با طیف رنگی بیمارستانی بافته می شود را اصطلاحا تترون بیمارستانی می گویند که بزرگترین مشتریان این تترون ها همان بیمارستان ها و مراکز درمانی و بهداشتی می باشند.

پارچه تترون چه مشخصاتی دارد؟

قدرت جذب عرق بدن، نرم بودن پارچه زیر دست و قیمت مناسب، این پارچه را تبدیل به پرفروش ترین نوع میان انواع پارچه ها کرده است.
تترون یکی از پر تنوع ترین پارچه های رنگی موجود در بازار به شمار می رود که دست خریدار را برای انتخاب مناسب پارچه باز می گذارد.
با زندگی های پر هیاهو امروزی گاهی یک لباس با رنگ روشن می تواند آرامش را به شما هدیه کند. اگر به دنبال پارچه با طیف رنگی روشن هستید، قطعا تترون می تواند انتخاب هوشمندانه ای برایتان باشد.
ناگفته نماند که قیمت مناسب این محصول نیز دلیل دیگری برای محبوبیت آن می باشد.
پارچه های تترون دارای عرض ها و وزن های مختلفی هستند که هرکدام بنا به درخواست مشتری خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد.
تترون انواع متفاوتی دارد که پارچه تترون بیمارستانی بیشترین تولید و فروش را در بازار دارد.
در هنگام خرید توجه داشته باشید که تترون با کیفیت، رنگی یک دست در تمامی پارچه دارد و همین طور از براقیت کمتری برخوردار است. براق بودن پارچه نشان دهنده ی بالا بودن درصد پلاستیک استفاده شده در تولید آن است، پس اگر به دنبال تترونی با درصد نخ بیشتر هستید باید پارچه ای انتخاب کنید که براقیت کمتری داشته باشد.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

عرض ها و گرماژهای مختلف پارچه تترون تولیدی

پارچه تترون در عرض های مختلف تولید می شود که با توجه به عرض تولید شده گرماژ متفاوتی نیز دارد.
عرض و گرماژ پارچه به طور مستقیم در قیمت این پارچه دخیل است که هرچه عرض و گرماژ بیشتر باشد طبیعی است قیمت هم بالا تر باشد.
همانطور که اشاره شد عرض های متفاوتی از تترون تولید می شود که هر کدام کاربرد خاص خودش را دارد. در ادامه به برخی از عرض ها و کاربرد آن ها می پردازیم:

  1. تترون عرض ۹۰ سانتی متر، این عرض بیشتر برای لباس نوزدان بیمار و گاهی برای مقنعه پرستاران مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا وزن این پارچه ۱۰۰ تا بیش از ۱۲۰ گرم می باشد.
  2. عرض ۱۵۰ سانتی متری از پر فروش ترین و محبوب ترین عرض های موجود برای این پارچه است. از تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر برای پیراهن های مردانه، لباس بیماران بزرگسال و لباس پرسنل و پرستاران استفاده می شود.
  3. تترون با عرض ۱۸۰ سانتی متری که بیشتر در دوخت ملحفه کاربرد دارد و گاها برای دوخت روپوش های بیمارستانی و آزمایشگاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  4. عرض ۲ متر این پارچه بیشتر برای روتختی و ملحفه استفاده می شود. برخی از تولیدی ها برای دوخت روپوش های پزشکی و پرستاری بلند از این عرض استفاده می کنند.
  5. عرض ۳ متر، تترون عرض ۳ متر برای دوزندگان به دلیل راحتی در برش بسیار محبوب است و همچنین از دیگر عرض ها برای تولیدات انبوه به صرفه تر است.
    وزن یک متر پارچه در عرض آن را اصطلاحا گرماژ یا همان وزن پارچه می گویند. به عنوان مثال زمانی که گفته می شود گرماژ پارچه با عرض ۲ متر برابر با ۱۷۵ گرم است، منظور این است وزن یک متر پارچه در عرض ۱۵۰ سانتی متر ۱۷۵ گرم می باشد.
گرماژ یا وزن تترون معمولا بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ گرم است که تترون با وزن های متفاوت دارای عرض متفاوتی هم هستند. گاهی برخی بیمارستان ها و مراکز درمانی و بهداشتی تترون با گرماژ ۱۹۰ گرمی نیز مورد استفاده قرار می دهند که این گرماژ را برخی کارخانه ها تولید می کنند.
گرماژ یا وزن پارچه بیان گر تراکم بافت پارچه و میزان الیاف به کار رفته هنگام بافت پارچه است پس از دقت کردن به وزن تترون هنگام خرید غافل نشوید.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

انواع بهترین پارچه های تترون اصفهان کدام اند؟

کارخانه های نساجی و بافندگی داخلی با پیشرفت هر روزه ی صنعت هم گام شده و به درجه ی بالایی از آن دست یافته اند.
سالیانه حجم انبوهی از پارچه ی تترون تولید و به دست مصرف کنندگان می رسد که کارخانه های اصفهان قسمت اعظم این تولیدات را بر عهده دارند.
استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و مدرن ترین و بهترین دستگاه ها در کارخانجات نساجی اصفهان باعث شده تا بهترین پارچه های تترون در این استان بافته شود.
همان طور که اشاره شد کارخانه های بسیاری در اصفهان به تولید تترون مشغول هستند. شرکت هایی مانند درنا، سیب، عمید و … کیفیت بالایی از این محصول، با بهترین قیمت را در اختیار خریدارن می گذارند.
خالی از لطف نیست که بدانید کارخانه های اصفهان بزرگترین تامین کننده پارچه تترون بیمارستانی کشور هستند.
با پیشرفت بالای کارخانه های نساجی اصفهان و هم چنین تولید فراوان و باکیفیت تترون موجب شده تا حتی ایران بتواند صادرات این محصولات را به کشور های همسایه انجام دهد و سهمی در رونق چرخه اقتصادی داشته باشد.

پارچه تترون بیمارستانی آبی و صورتی

تنوع رنگی در این نوع پارچه بسیار چشم نواز است و هر نوع خریدار با هر سلیقه ای را به خود جذب می کند.
بیش از ۱۵۸۰ رنگ از این پارچه وجود دارد. کارخانه های داخلی ۴۰-۹۰ رنگ از آن را تولید می کنند.
تترون های آبی، صورتی، سفید و سبز در بیمارستان ها بیشترین کاربرد را داشته و خریدار اصلی این رنگ ها غالبا مراکز درمانی هستند. تترون مشکی برای دوخت پیراهن بیشترین فروش را دارد.
بسیار مهم است که لباس بیمار رنگی شاد داشته تا بتواند نقشی هر چند کم، در بالا بردن روحیه بیمار عزیز داشته باشد.
عمدتا در بیمارستان های دولتی، تترون آبی برای تهیه لباس بیماران مرد، و رنگ صورتی آن برای بیماران خانم مورد استفاده است.
البته ناگفته نماند که مراکز درمانی و بیمارستان های خصوصی مجاز به انتخاب رنگ های دلخواه هستند.
تراکم بافت پارچه و رنگ آن باید به گونه ای باشد که از بدن نما بودن لباس بیمار جلوگیری کند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی به قیمت ارزان

برای خریدی به صرفه و با قیمت روز لازم نیست مسافت های طولانی را طی و حتما بازارها را بگردید. با پیشرفت روز افزون ارتباطات می توان به راحتی و با فراغ بال حتی در منزل خریدی مطمئن داشت. کافی ست تا نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر را پیدا، محصول مورد نظر را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان آن را تحویل بگیرید.
فروش پارچه تترون بیمارستانی در بازار های مختلف و توسط نمایندگی های بسیاری صورت می گیرد. این پارچه نسبت به عرض ها، گرماژ و رنگ هایی که دارد از قیمت متفاوتی نیز برخودار است.
لباس ها و پارچه هایی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده می شوند به دلیل شستشوی زیاد و قرار گرفتن بسیار در معرض مواد ضد عفونی کننده باید از کیفیت و مقاومت خوبی برخودار باشند.
تترون بیمارستانی علاوه بر مقاوم بودن در برابر مواد ضد عفونی کننده و شستشو با قیمت مناسبی که دارد به بهترین گزینه برای مصرف بیمارستان ها بدل شده است.
بعد از کامل شدن مراحل تولید پارچه. کارخانه با دقت آن ها را طاقه پیچ کرده و برای ارسال به دست خریداران و بازار آماده می کند. به طور استاندارد متراژ طاقه ۴۰ متری است.
پارچه ها معمولا به صورت کتابی و رولی طاقه پیجی می شوند. برای فروش عمده پارچه ها به صورت عدل خرید و فروش می شوند که چگونگی عدل بندی را کارخانه را تعیین می کند. زمانی که تعدادی طاقه از پارچه در یک گونی بسته بندی می شود به آن عدل گفته می شود. غالبا متراژ عدل ها بین ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ متر با توجه به نظر شرکت می باشد.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

مزایای خرید پارچه تترون از شرکت پارادا

دلیل تفاوت قیمت موجود در بازار با قیمت واقعی کارخانه، چیست؟
گروهی از افراد منفعت طلب بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرند که باعث ایجاد قیمت های کاذب بازار هستند. این واسطه ها با دست به دست کردن محصولات قیمت محصول را بسیار بیشتر از آنچه باید، در اختیار مشتریان قرار می دهند.
در این بین شرکت پارادا با ارسال مستقیم محصول از درب کارخانه و حذف این واسطه ها، پارچه را با قیمت واقعی و مستقیم از شرکت برای خریداران ارسال می کند.
شرکت پارادا خدمات بسیار شایسته ای برای مشتریان خود در نظر گرفته و ارائه می دهد تا شما به آنچه که سزاوارش هستید دست یابید. این شرکت کالیته را به صورت رایگان و حتی در همان روز کاری برای شما ارسال می کند. همچنین پارادا برای ارسال سفارش های عمده هیچ گونه هزینه ای دریافت نکرده و کاملا رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد.
بسیاری از افراد نگران هستند تا کالایی که خریداری می کنند و بدستشان می رسد با محصولی که در نظر داشته اند متفاوت باشد. به همین دلیل این مجموعه، برای خریداران مشاوره تخصصی رایگان در نظر گرفته تا قبل از خرید با مشاوره گرفتن به درستی محصولی که در نظر دارید خرید و از آن لذت ببرید.
در بالا اشاره شد که شرکت پارادا با ارسال مستقیم محصولات موجب شده تا سفارشات با مناسب ترین قیمت به دست خریداران برسد.
کیفیت ویژگی دیگری ست که خریداران بسیار به آن توجه و قبل از خرید نگران آن هستند. شرکت حاضر، در ارسال محصولات باکیفیت، نزد مشتریان سربلند بوده و رضایت کامل آن ها را جلب کرده است.
فراموش نکنید که هر قیمت ارزانی نشانه ی قیمت بدون واسطه و مستقیم کارخانه نیست. با خرید از نمایندگی معتبر و واقعی با اطمینان خرید کنید.

اگر از وقت کم، شلوغی بازار ها و ترافیک های خسته کننده ناراضی هستید با خرید از این شرکت، محصولی با کیفیت و با هزینه مناسب برای خود تهیه و از آن لذت ببرید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه تترون بیمارستانی

خرید پارچه تترون بیمارستانی با قیمت باورنکردنی

خرید پارچه تترون بیمارستانی با قیمت های باورنکردنی چگونه ممکن است؟ آیا می دانید در …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ
کانال تلگرام اینستاگرام