فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / سفارش خرید عمده پارچه اسپان باند کارخانه بافتینه

سفارش خرید عمده پارچه اسپان باند کارخانه بافتینه

خرید پارچه اسپان باند کارخانه بافتینه با قیمت باور نکردنی در این مرکز فروش صورت می‌ گیرد. همین حالا می توانید با ثبت سفارش خرید عمده در این مرکز فروش این محصول را زیر قیمت بازار به سادگی تهیه کنید.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند بافتینه

کارخانجات زیادی در زمینه صنعت نساجی فعالیت می‌ کنند که با پیشرفت تکنولوژی و صنایع و استفاده از دستگاه های به روز مطابق با استانداردهای بین ‌المللی انواع مختلف پارچه با کیفیت های بالا تولید می کنند.
کارخانجات متعددی در صنعت نساجی فعالیت می‌ کنند که تعداد زیادی از این کارخانجات در زمینه تولید پارچه اسپان باند فعال می‌باشند.
کارخانه تولید پارچه اسپان باند بافتینه سهم بسزایی در تولید این نوع محصولات دارد.
کارخانه بافتینه با سرمایه گذاری های بزرگ و استفاده از مدرنترین تکنولوژیهای روز دنیا در تولید منسوجات بی بافت همپای کارخانجات بزرگ بین المللی عمل می کند.
فعالیت زیاد این کارخانجات موجب رشد صنعت و اشتغالزایی زیادی در کشور شده است.
در بین کارخانجات متعدد تولید پارچه اسپان باند کارخانجات بافتینه از اعتبار بیشتری برخوردار هستند زیرا از دستگاه‌های به روز، پرسنل مجرب و متخصص و مدیریت توانمندی برخوردار است.
پارچه های اسپان باند جز پارچه های تار و پودی نمی باشند و از پرس شدن الیاف فیلامنت توسط دستگاه های مخصوص به وجود می آید.
پارچه های اسپان باند یا یکبار مصرف که به آنها پارچه های لایه سوزنی نیز گفته می شود جزء جدایی ناپذیر از زندگی امروزه بشر می ‌باشد و لازم است تا این محصول با کیفیت بالا تولید شود.
ماده اولیه که در روند تولید پارچه اسپان باند استفاده می شود انواع مختلفی از گرانول و پلیمرهای متنوع می باشند که با استفاده از هر نوع پلیمری مشخصات پارچه ها با یکدیگر متفاوت می‌ شود.
برخی از مراحل تولید این پارچه ها در کارخانه بدین صورت است که پلیمرهای مختلف را درون دیگهای مخصوص ریخته و با حرارت ذوب می‌ کنند پس از ذوب کامل این مواد توسط فشار هوا به سوزنهای سرنگ‌ مانند وارد می شود.
سپس با کمک اکسترودر الیاف رشته ‌ای از این سوزنها خارج می شوند که به این الیاف رشته‌ ای خارج شده از سوزنها فیلامنت گفته می‌ شود.
پس از سرد شدن فیلامنتها آنها را بر روی سطح کار می‌ کشند تا نازکتر شده و الیاف اسپان باند تولید شوند.
پلیمرهای مختلفی در این کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد تا پارچه های متنوع با ویژگیهای خاص تولید شود و توان جوابگویی همه نیازهای بازار را داشته باشد.

خرید پارچه اسپان باند

برخی از پلیمرهای مختلف که در روند تولید پارچه های اسپان باند مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 • پلی استر: پارچه های تولید شده از این مواد مقاومت بالایی دارد و به دلیل اینکه این مواد قابل بازیافت نمی باشند و جزء پلیمرهای گران محسوب می شوند پارچه های تولید شده آن نیز قیمت بیشتری دارد.
 • اسپان باند پلی اتیلن: پارچه تولید شده از این مواد جز پارچه های متداول در این صنعت است که موارد کاربرد زیادی دارد.
 • اسپان باند پلی اورتان: این پارچه جزء جدیدترین تولیدات کارخانجات بزرگ محسوب می شود و به دلیل کیفیت بالا از آن برای تهیه برخی از لباسها استفاده می شود.
 • اسپان باند ریون: که پارچه های تولید شده از این مواد نرم و لطیف هستند و مقداری خاصیت کشسانی دارند.

با وجود تنوع بالا در پارچه های اسپان باند یکبار مصرف از این محصول در صنایع مختلف استفاده می شود.
برخی از موارد مصرف و کاربردهای پارچه های اسپان باند عبارتند از:

 • در صنعت پزشکی برای دوخت انواع گان، ماسک، لباس بیمار، روانداز و زیر انداز و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود.
 • در صنعت کشاورزی برای پوشش گلخانه ها نگهداری از رطوبت خاک و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • صنعت بسته بندی و کاور برای بسته بندی انواع مواد غذایی مانند قند، برنج، چای و همچنین برای دوخت کاور لباسهای مجلسی و کت شلوار، تهیه کاور و پوشش برای لوازم الکترونیک و برقی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در صنعت راه و ساختمان برای ساخت انواع قالبها، دیوارهای پیش ساخته، تولید قالبهای بتن و همچنین محافظت از خاک در جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در صنعت فیلتر سازی برای تولید انواع فیلترهای صنعتی، فیلتر دستگاه تصفیه آب، فیلتر برای دستگاه‌ های شیردوش و بسیاری از موارد دیگر به کار می‌ رود.
 • در صنعت تولید کالای خواب برای تهیه انواع روکش متکا، زیرانداز و روانداز و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در صنعت اتومبیل سازی به عنوان محافظ برای صدا و همچنین دوخت کاور و چادر ماشین و موارد دیگر به کار می رود.

 

اسپان باند بافتینه با چه مشخصاتی به عرضه می رسد؟

پارچه های اسپان باند به سبب وجود کارخانجات فراوان در تنوع زیادی تولید می ‌شوند که پارچه اسپان باند بافتینه نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار از کیفیت و مرغوبیت بیشتری برخوردار می باشد.
با توجه به کاربردهای گسترده که پارچه یکبار مصرف اسپان باند در صنایع مختلف دارد تقریباً حذف آن امکان پذیر نمی باشد و همچنان مدلهای با کیفیت و جدیدتری از این پارچه تولید می شوند.

انواع پارچه هایی که در کارخانجات بافتینه تولید می شود دارای عرضهای مختلف از ۱۰۰ سانتی متر تا ۱۶۰ سانتی متر می باشد. همچنین پارچه ها در گرماژ‌های متنوع از ۸ الی ۴۰۰ گرمی تولید می‌ شود.
نحوه عرضه این نوع پارچه ها به بازار به صورت رولهای یکدست می باشدکه همه آنها از لحاظ وزنی برابر هستند و فقط تفاوتشان در متراژ طولی می باشد.
برخی از ویژگی ها و مشخصات شاخصی که در پارچه های تولید شده در این کارخانه جات وجود دارد که موجب مرغوبیت و کیفیت بیشتر این محصول در بازار شده است عبارتند از:

این پارچه ها به صورت کاملاً آنتی باکتریال تولید می گردند و به همین جهت به راحتی می توان از آنها در مصارف پزشکی استفاده کرد.

 • دارای نرمی و لطافت خوبی می باشد.
 • با خاصیت کشسانی که دارد موارد استفاده آن گسترده تر می شود.
 • رنگهای استفاده شده در این پارچه به گونه ای است که در حین مصرف رنگ پس نمی دهد.
 • در حین استفاده این پارچه‌ ها حساسیت پوستی ایجاد نمی‌ کنند.
 • در برابر نور خورشید مقاوم است و جز پارچه های آنتی یو وی محسوب می شود.
 • قابلیت چاپ بر روی این پارچه ها وجود دارد و در موارد تبلیغاتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
 • در دو نوع آب دوست یا آب گریز تولید می شوند که هر کدام مشخصات و ویژگیهای خاص دارد.
 • قیمت اسپان باند بافتینه بسیار مناسب است.

خرید پارچه اسپان باند

مصارف ویژه پارچه اسپان باند در صنعت پزشکی و بهداشتی

به دلیل ویژگی ها و مشخصات خوبی که پارچه های اسپان باند دارند اکثر کارگاه‌ های تولید البسه بیمارستانی تمایل دارند تا از این پارچه استفاده کنند.
معمولا از پارچه های یکبار مصرف با توجه به نظر مدیریت در رنگهای مختلف آن در هر بخش به کار می برند.
رنگهایی که در صنعت پزشکی و بهداشتی بسیار پر طرفدار هستند رنگهایی مانند: آبی، سفید، صورتی، سبز می باشد.

بهترین گرماژ برای مصارف بیمارستانی گرماژهای بین ۳۰ الی ۹۰ گرم است و معمولاً از پارچه هایی با عرض ۱۲۰ تا ۱۶۰ سانتی متر استفاده می شود.
از پارچه های اسپان باند در صنعت پزشکی و بهداشتی استفاده های فراوانی می شود که در این بخش به برخی از مصارف ویژه آن اشاره می ‌شود از جمله:

 1. برای دوخت انواع لباس بیمار که برای چند ساعت قرار است بستری شده و یا مورد عملهای جراحی سرپایی قرار بگیرند.
 2. برای دوخت انواع روپوشهای یکبار مصرف مخصوص پزشکان و متخصصان در بخشهای مختلف بیمارستانی بکار می رود.
 3. در تهیه ماسکهای جراحی ماسک برای بیماران و دیگر پرسنل بخشهای مختلف از انواع پارچه اسپان باند استفاده می شود.
 4. برای دوخت کلاه یکبار مصرف و همچنین کاور کفش مناسب برای استفاده در اتاقهای جراحی و یا بخشهای مراقبت های ویژه و آی سی یو به کار می رود.
 5. انواع دمپایی های یکبار مصرف بیمارستانی را از پارچه های اسپان باند با مقاومت بالا تهیه می کنند.
 6. برای دوخت انواع روانداز و زیر انداز و همچنین رو بالشیهای یکبار مصرف مخصوص بیماران بخشهای عفونی و برخی دیگر از بخش ها استفاده می شود.
 7. برای تهیه انواع گان و شان مخصوص اتاق عمل از پارچه ها استفاده می‌ کنند.

از کجا بهترین پارچه یکبار مصرف با قیمت ارزان بخرم؟

بازار خرید و فروش انواع پارچه های یکبار مصرف بسیار داغ و پر حرارت می باشد زیرا این محصولات موارد استفاده فراوانی دارد.
با توجه به موارد مصرف فراوان این پارچه کارخانجات زیادی نیز وجود دارند که در کار تولید این منسوجات هستند.
با توجه به وجود تنوع بالا در این نوع پارچه ها تهیه نوع با کیفیت آن با قیمت مناسب اهمیت زیادی دارد.
اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد تهیه پارچه یکبار مصرف را دارید حتماً این سوال برای شما به وجود آمده که از کجا بهترین پارچه یکبار مصرف با قیمت ارزان بخرم؟
در پاسخ به این افراد باید گفت توجه به دو نکته مهم قبل از خرید پارچه یکبار مصرف اهمیت زیادی دارد از جمله:
شناخت کامل مشخصات و ویژگیهای پارچه های یکبار مصرف و انتخاب نوع مناسب با کار کردی که از این پارچه ها انتظار دارید.
انتخاب مراکز معتبر که انواع مختلف این پارچه را به صورت یکجا با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می‌ کنند.
چند راه مختلف برای خرید بهترین پارچه یکبار مصرف با قیمت ارزان وجود دارد که عبارتند از:

 1. خرید از طریق کارخانجات تولید کننده این پارچه ها در تناژهای عمده به صورت مستقیم موجب می شود تا این محصولات را با قیمت درب کارخانه و اطمینان از کیفیت آن تهیه کنید.
 2. خرید از نمایندگی های معتبر پخش این پارچه ها موجب دسترسی به تنوع زیاد این پارچه و تهیه آنها با قیمت ارزان نسبت به دیگر مراکز فروش می‌ شود.
 3. خرید اینترنتی پارچه اسپان باند نیز یکی از راه های مناسب برای تهیه این نوع پارچه است در حال حاضر با پیشرفتهای تکنولوژی و فضای مجازی به راحتی می ‌توان از طریق اینترنت هر مقدار پارچه را با کیفیتهای دلخواه سفارش داد، در این نوع خرید به دلیل کاهش بسیاری از هزینه ‌های جانبی این پارچه ها با قیمت ارزانتر عرضه می‌ شود.

خرید پارچه اسپان باند

خرید پارچه اسپان باند بافتینه در تناژ بالا

برای مراکز تولیدی که به پارچه اسپان باند بافتینه نیاز دارند توصیه می شود که این محصول را در تناژ بالا خرید کنند تا از لحاظ اقتصادی به صرفه تر باشد.
بهترین راه برای خرید این محصولات قیمت مناسب تهیه آن در تناژ بالا به صورت مستقیم از کارخانجات که با خرید حضوری و یا اینترنتی امکانپذیر می باشد.
قیمت اسپان باند بافتینه یکی از عوامل مهم برای انتخاب کارخانجات در تهیه این محصول به صورت عمده می باشد
مراجعه حضوری به درب کارخانه موجب می شود تا با تنوع بالای این پارچه ها روبرو شده و بر اساس سلیقه و نیاز مندی خود این محصولات را در تنوع زیاد انتخاب کنید.
اما برای افرادی که امکان رفتن به کارخانه به صورت حضوری را ندارند نیز راه مستقیم خرید از کارخانه وجود دارد که به صورت اینترنتی امکان پذیر است.
در حال حاضر خرید اینترنتی جزء جدایی ناپذیر تجارت شده است و خرید و فروش هر محصول به راحتی از طریق این فضا صورت می پذیرد.
برای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بافتینه در تناژ بالا تنها با صرف زمان کمی می توان به صورت مستقیم از کارخانجات تولیدی این محصولات را به صورت اینترنتی سفارش داده و با قیمت مناسب تر در محل مورد نظر تحویل گرفت.
نکته مهمی که در خرید عمده پارچه اسپان باند باید به آن دقت کرد کالیته رنگی این پارچه ها می باشد که باید با رول های آن مطابقت داشته باشد.
همچنین باید ضخامت این پارچه در تمام قسمتهای رول به صورت یکسان بوده و رنگ آن نیز در تمام طول رول به صورت یکسان و یکدست باشد که این نکته جزء نکات مهم در خرید عمده پارچه های یکبار مصرف می باشد.

خرید پارچه اسپان باند

چرا از بازرگانی پارادا پارچه اسپان باند سفارش دهیم؟

به دلیل موارد مصرف فراوان پارچه اسپان باند مراکز فروش متعددی مشغول عرضه این محصولات می باشند.
انتخاب فروشگاه مناسب برای تهیه این نوع پارچه ها می تواند موجب اطمینان خاطر تهیه کنندگان این محصول از کیفیت و قیمت آن شود.
بازرگانی پرادا یکی از مراکز فروش و عرضه انواع پارچه اسپان باند می باشد که جز بهترین مراکز برای سفارش پارچه اسپان باند می باشد.
در بین مراکز متعدد عرضه پارچه اسپان باند چرا از بازرگانی پارادا پارچه اسپان باند سفارش دهیم؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که خرید و سفارش پارچه از این بازرگانی مزایای زیادی برای خریداران به وجود می‌آورد از جمله:

 • دسترسی راحت تر به تنوع رنگی مختلف این پارچه ها
 • عرضه انواع پارچه اسپان باند با گرماژهای متنوع و عرضهای مختلف
 • امکان سفارش این پارچه در تناژهای بالا
 • ارسال محصول در سریعترین زمان ممکن به محل موردنظر
 • عرضه پارچه اسپان باند به قیمت درب کارخانه

نمایندگی پخش عمده انواع پارچه های بیمارستانی

در بیمارستان ها انواع مختلفی از پارچه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد که تهیه این پارچه ها به صورت عمده می تواند از لحاظ اقتصادی به صرفه تر باشد.

این مرکز فروش جزء نمایندگیهای معتبر پخش انواع پارچه های بیمارستانی است که به راحتی با مراجعه به آن می توان این محصولات را در تنوع بالا تهیه کرد. خرید پارچه اسپان باند و دیگر پارچه های بیمارستانی از نمایندگی پخش عمده آن موجب اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب این محصولات می شود.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه اسپان باند

بزرگترین مرکز خرید پارچه اسپان باند ارزان قیمت

پارچه اسپان باند ارزان را می توانید از بزرگترین مرکز خرید پارچه اسپان باند تهیه …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ
کانال تلگرام اینستاگرام