فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه ترگال بیمارستانی / مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی به قیمت درب کارخانه

مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی به قیمت درب کارخانه

فروش پارچه ترگال بیمارستانی به دو صورت عدلی و طاقه ای با عرض ۱۵۰ سانتی متر، به قیمت درب کارخانه توسط این مجموعه، سبب استقبال بسیار زیاد کارگاه های تولیدی انواع لباس و روپوش بیمارستانی شده است.
با توجه به پیشرفت محسوس در صنعت نساجی، امروزه شاهد تولید پارچه های خاص جهت مصارف گوناگون در حوزه تولید انواع لباس و پوشاک برای ارگان ها و مصارف مختلف بوده ایم.
ترگال (Tergal) نام یکی از پارچه های تولید شده با تکنولوژی پیشرفته در کارخانجات امروزی است که با توجه به دارا بودن مشخصات منحصربفرد در میان سایر پارچه های صنعت نساجی، متنوع ترین نوع کاربرد را دارا می باشد.
چقدر پارچه های ترگال را می شناسید؟
آیا می دانید که مصارف انواع پارچه ترگال چیست و چگونه می توان با توجه به بازارهای پر از تبلیغات امروزی، کیفیت خوب و درجه یک از این پارچه را خریداری کرد؟
با توجه به اینکه رسالت این مجموعه ارائه بهترین کیفیت انواع پارچه بیمارستانی آن هم با ارائه ویژگی های خاص یک پارچه جهت شناخت و آگاهی بیشتر خریداران، توصیه می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما بوده تا با آگاهی بیشتر، نیاز پارچه ای خود را تهیه کرده باشید.

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

چقدر پارچه های ترگال را می شناسید؟

پارچه ترگال (Tergal) پارچه ای تخت بافت در صنعت نساجی ایران است که با استفاده از مواد اولیه ای مرغوب به خصوص الیاف پلی استر ویسکوز، در کارخانجات نساجی، ریسندگی و بافندگی می گردد.
پس از تکمیل مراحل ریسندگی و بافندگی، پارچه های ترگال را با توجه به نوع بافتی که داشته در دو آلبوم ذیل، روانه سالن های رنگرزی کرده تا پس از رنگرزی و طاقه بندی؛ به بازار پارچه عرضه شوند:

 1. پارچه ترگال با بافت ساده
 2. پارچه ترگال با بافت کجراه

پارچه ترگال ساده دارای بافت مربعی ساده است و گرماژ سبک تر معادل ۲۴۰ گرم دارد.
در طرف مقابل پارچه ترگال کجراه که آن را با نام پارچه کجراه نیز می شناسند، بافتی کج راه داشته و از نظر ضخامت و گرماژ (وزن)، سنگین تر بوده و وزنی معادل ۲۸۰ گرم دارد.
این موضوع نشان دهنده آن است که پارچه های کجراه، از تراکم بافت بیشتر و از دوام و پایداری بهتری برخوردار بوده و می توانند در مصارفی خاص تر مورد استفاده کارگاه های تولیدی قرار گرفته باشند.
پس از مرحله ی ریسندگی و بافندگی، نوبت به رنگرزی پارچه های ترگال می رسد که با توجه به خصوصیاتی که در تولید آن ها در نظر گرفته شده و مصارفی که در آینده خواهند داشت، غالبا به صورت راکتیو یا خمی رنگرزی می گردند.
ثبات در رنگ یکی از اصلی ترین ویژگی های یک پارچه ترگال مرغوب و درجه است که بایستی در مرحله ی رنگرزی و در کارخانجات موجود، بدان توجه خیلی زیادی شده باشد.

پارچه های ترگال ساده و کجراه دارای عرض یک و نیم تر (۱۵۰ سانتی متر) بوده و در دو نوع عدلی و طاقه ای در بازارهای عمده فروش پارچه ترگال، مورد تجارت و یا خرید و فروش قرار می گیرند.

بررسی چند مشخصه کلیدی پارچه ترگال برای مصارف گوناگون آن

تا اینجا با چگونگی تولید و جزئیات تولید پارچه های ترگال و برخی از مشخصاتی که بر آن در نظر گرفته و کالیته این پارچه را به بازار عرضه نموده اند، آشنا شدید.
اما به جرئت می توان گفت که ویژگی های ذکر شده در خطوط فوق، تنها بخشی از ویژگی های کلیدی پارچه های ترگال بوده و این پارچه به سبب کاربردی بودنش، بایستی با ویژگی های درجه یکی تولید و به عرضه رسیده باشد.
اگر بخواهیم به طور موردی به چند مشخصه کلیدی انواع پارچه ترگال اشاره کنیم، می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • پارچه های ترگال خوب، آهار مناسب داشته و مقاومت بالایی در برابر پارگی دارند.
 • ضد آبژاول هستند و این یعنی پارچه های ترگال قابل شست و شو و ضد عفونی کردن بوده، بدون آنکه کیفیت رنگ و بافت خود را از دست بدهند.
 • عدم جذب مایعات از دیگر ویژگی های کلیدی پارچه های ترگال بوده است.
 • تنوع رنگی خوب در کالیته رنگی کارخانجات نساجی پارچه ترگال خصوصا در اصفهان را می توان مشخصه دیگر این پارچه شمرد.

این ویژگی های کلیدی از پارچه های ترگال، غالبا توسط اغلب کارخانجات تولیدی در نظر گرفته می شوند که البته بستگی به آن داشته که کارخانجات از چه مواد اولیه، چه دستگاه ها و ماشین آلات و از چه نیروی کاری استفاده نموده اند.
پارچه های ترگال درجه یک با دارا بودن ویژگی های فوق، موارد مصرفی ذیل را دارند:

 1. با توجه به سیستم بشور و بپوش لباس مدارسی در ایران، پارچه ترگال به سبب دارا بودن آهار مناسب و ثبات کششی و مقامت در برابر پارگی، از گزینه های مناسب جهت دوخت روپوش فرم مدارس دخترانه و پسرانه می باشد.
 2. پایداری بالا، تراکم بافت خوب و ضخامت عالی پارچه ترگال و به خصوص پارچه کجراه، این پارچه را مناسب ترین پارچه لباس کاری قرار داده تا در دوخت انواع لباس کار در حوزه های گوناگون، جزو مصرفی ترین ها باشد.
 3. خاصیت ضد آبژاول بودن و عدم جذب مایعات پارچه ترگال هم می تواند این پارچه در حوزه مصارف بیمارستانی، خصوصا دوخت روپوش پزشکان و البسه اتاق عمل، از کاربرد مناسبی برخوردار نماید.

در این میان به نظر می رسد که پارچه ترگال در مصارف بیمارستانی، تقریبا در تمامی ایام سال از مشتریان خاص خود که اغلب کارگاه های تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی هستند، برخوردار است.
پارچه ترگال بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژهای ۲۴۰ و ۲۸۰ گرم، با طیف رنگی سفید، شیری، آبی و سبز، از پارچه های مصرفی در مصارف بیمارستانی بوده که می تواند مصارف ذیل را دارا باشد:

 • دوخت روپوش سفید پزشکی
 • دوخت لباس پرسنل اتاق عمل (گان مخصوص اتاق عمل برای پزشکان، جراحان، متخصصین بیهوشی و غیره)
 • لباس فرم بیماران (مخصوص بیمارستان های خصوصی که از میزان بودجه بیشتری برخوردار هستند)

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

۲ راهکار خرید ارزان پارچه ترگال بیمارستانی

هم اکنون با توجه به بازار داغ خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، ممکن است خریداران پارچه ترگال بیمارستانی با چالش ها و دغدغه هایی قبل و حین خرید خود، مواجه شده باشند.
از جمله چالش های پیش روی این متقاضیان خرید پارچه ترگال بیمارستانی، می توان به حضور واسطه ها و دلالان بازار پارچه اشاره کرد که تنها به فکر سود خود بوده و گاها پارچه های بی کیفیت و تقلبی را به جای پارچه اصل و درجه یک به مشتریان می فروشند.
انتخاب نادرست پارچه مصرفی در تولیدات بیمارستانی، می تواند کارگاه های تولیدی البسه بیمارستانی که طرف قرارداد با ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستانی هستند را با خسارات سنگین مالی مواجه کرده باشد.
بنظر شما با توجه به شرایط این چنینی در مراجعه به بازارهای حضوری خرید و فروش پارچه ترگال بیمارستانی و سایر پارچه های موجود، چگونه می توان ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت از این پارچه ها را خریداری کرد؟
اگر چه شناخت جنس و کیفیت خوب و درجه یک پارچه ترگال بیمارستانی غالبا توسط کارشناسان و متخصصین این حوزه امکان پذیر است؛ اما در درجه اول شناخت ویژگی های پارچه ترگال خوب، می تواند در خریدی مطمئن، کمک شایانی کرده باشد.
اما تنها شناخت کیفیت و جنس پارچه مورد نیاز، کافی نبوده و خریداران باید بتوانند در بازارهای امروزی، راهکار اساسی و اصلی برای خرید مطمئن از نظر کیفیت و قیمت نیاز پارچه ای خود را پیدا نمایند.
با توجه به اینکه رسالت این سایت و این مجموعه، ارائه مشاوره های قبل از خرید پارچه بیمارستانی و سپس ثبت سفارش آسان از انواع این پارچه هاست، دو راهکار خرید ارزان پارچه ترگال بیمارستانی به شما معرفی می گردد:

 1. راهکار اول اینکه شما خریداران می توانید با مراجعه به مجموعه سایت های گروه بازرگانی پارچه پارادا، پس از کسب اطلاعات لازم پیرامون انواع پارچه بیمارستانی و به خصوص پارچه ترگال، سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کرده باشید.
 2. راهکار دوم که آسان تر از راهکار اول بوده این است که خریداران می توانند به کانال تلگرامی یا صفحه اینستاگرام این شرکت مراجعه کرده و به صورت آنلاین در کمترین زمان ممکن، سفارش خو را ثبت کرده و در کوتاه ترین روز کاری آن را دریافت کنند.

شما دوست دارید کدام راهکار را امتحان کرده تا خریدی آسان تر و مطمئن تر را تجربه نمایید؟

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید

از دیگر چالش ها یا بهتر است بگوییم نگرانی هایی که در بازاز خرید و فروش پارچه ترگال بیمارستانی وجود داشته، چگونگی دریافت لیست قیمت این پارچه در گرماژهای گوناگون می باشد.
بی تردید همگان می دانند که قیمت هر پارچه با توجه به یک سری از فاکتورها تعیین می گردد که می تواند نوسانات قیمتی آن پارچه را در بازارهای عمده فروشی پارچه، رقم زده باشد.
اما همواره مشتریان خواهان خرید نیاز پارچه ای خود از دست نمایندگی ها و مراکز فروشی هستند که در تمامی شرایط خوب یا بد بازار، کمتر دچار تأثیرپذیری شده و یک قیمت ثابت یا حداقل منصفانه ای را ارائه می نمایند.
شایان ذکر است که لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید کارخانجات کشور، ممکن است در بازار شهرهای گوناگون خصوصا دز شهرهای بزرگی مانند تهران و اصفهان، متفاوت باشد.
اگر چه که قیمت پارچه ترگال بیمارستانی غالبا بر اساس فاکتورهای ذیل تعیین می گردد:

 1. گرماژ پارچه (پارچه ترگال ساده قیمت کمتری نسبت به پارچه کجراه دارد)
 2. رنگ پارچه (رنگ های پرفروش تر همیشه گرانترند، اما یک اصل در مورد پارچه های ترگال بیمارستانی وجود داشته و آن این است که رنگ بندی های تیره و سیرتر، قیمت بیشتری را دارا هستند)
 3. کیفیت پارچه (با توجه به تولید کیفیت های گوناگون از نظر جنس، بافت و رنگ پارچه ترگال، شاهد کیفیت درجه یک و درجه دو از پارچه بوده ایم که هر یک قیمت متفاوتی را دارا می باشند)
در حال حاضر به نظر می آید که نمایندگی هایی که مستقیما و بدون هیچ واسطه ای با کارخانجات بزرگ و تأیید شده در حوزه تولید پارچه های ترگال بیمارستانی ارتباط داشته، لیست قیمت ارزان تر و پایین تر از سایر مراکز فروش را عرضه می نمایند.
آیا شما هم این چنین مراکز فروشی را می شناسید؟

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

فروش پارچه ترگال بیمارستانی به قیمت کارخانه

همانطور که متوجه شدید با توجه به اهمیت استفاده از پارچه ترگال در تولیدات بیمارستانی، مهم است که کارگاه های تولیدی البسه بیمارستان ها، با چه کیفیت و چه قیمتی، این پارچه را خریداری می کنند.

متأسفانه حضور واسطه ها و دلالان پارچه و گاها عرضه کنندگان ناشناخته سبب شده تا جنس مرغوب و قیمت واقعی از پارچه های بیمارستانی به خصوص پارچه ترگال بیمارستانی به دست خریداران نرسیده باشد.
به همین سبب است که چاره کار، فروش مستقیم و بی واسطه انواع پارچه های بیمارستانی آن هم در بازار شهرهای بزرگ می باشد که بیشتر از سایر شهرها، اسیر دست واسطه ها و دلالان پارچه می گردند.
فروش پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان به قیمت درب کارخانه، هم اکنون توسط این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش اینترنتی پارچه های بیمارستانی در ایران، انجام می پذیرد.
مشاورین این مجموعه در تلاش اند تا با ارائه مشاوره های رایگان و کامل قبل از خرید، خریدی آگاهانه از لیست قیمت و کیفیت پارچه های ترگال بیمارستانی را برای مشتریان خود رقم زده باشند.

فروش پارچه ترگال بیمارستانی

خرید انواع پارچه لباس بیمارستانی تولید اصفهان

به استحضار تمامی مشتریان و خریداران پارچه های بیمارستانی تولید برترین کارخانجات اصفهان می رسانیم که در این مجموعه، علاوه بر پارچه ترگال بیمارستانی، سایر پارچه های لباس بیمارستانی نیز با قیمت درب کارخانه عرضه می گردند.
انواع پارچه لباس بیمارستانی عرضه شده در این نمایندگی فروش اینترنتی، عبارتند از:

 • پارچه تترون بیمارستانی
 • پارچه اسپان باند بیمارستانی
 • پارچه فلامنت بیمارستانی
 • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
 • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

این پارچه ها می توانند در رنگبندی سفارشی عرضه شده و حتی قبل از خرید، کالیته رنگی و نمونه های عدلی واقعی برای مشتریان در سراسر کشور به طور رایگان ارسال می گردد.
با خرید عمده انواع پارچه لباس بیمارستانی آن هم بدون نیاز به مراجعه حضوری، خصوصا کارگاه های تولیدی تازه تأسیس که با بیمارستان ها قرارداد داشته، می توانند تولیدات با قیمت تمام شده خیلی ارزان و مقرون به صرفه تری را به انجام رسانیده باشند.

اگر قصد خرید انواع پارچه بیمارستانی تولید جدید معتبرترین کارخانجات اصفهان را دارید، می توانید همین حالا از طریق نمایندگی رسمی فروش ویژه پارچه های بیمارستانی، سفارش خرید خود را به ثبت رسانده و در کمترین روز کاری آن را تحویل بگیرید.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه ترگال کجراه بیمارستانی | نماینده فروش جدیدترین مدل های پارچه

خرید پارچه ترگال کجراه بیمارستانی از همه جا انجام میشود.پارچه کجراه چیست؟بین پارچه ترگال و کجراه چه فرقی وجود دارد؟اصلی ترین تفاوت میان پارچه ترگال ساده با کجراه در وزن پارچه است.وزن پارچه یا گرماژ پارچه مربوط به تراکم بافت و ضخامت پارچه می شود.بین پارچه ترگال ساده با کجراه بین ۴۰تا۵۰ گرم اختلاف وزن وجود دارد.تمام مشخصات پارچه ترگال ساده با کجراه یکسان است.تنها تفاوت این دو این است که پارچه ترگال،بافت ساده و مربعی دارد ولی کجراه همانطور که از نامش پیداست،بافتی کج راه با تراکم ۲۸۰ تا ۲۹۰گرم دارد.از این رو پارچه ترگال کجراه ضخیم تر است و زیر دست قوی تر دارد.پارچه های کجراه مدل های مختلف دارند برای مصرف های مختلفی میتوان پارچه کجراه را به کار برد که میتوان به چندین مورداز کاربرد پارچه کجراه  اشاره کرد:لباس کار،لباس رستوران،لباس فرم،شلوار کردی،شلوار راحتی،زیر شلواری هستند.

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ
کانال تلگرام اینستاگرام